Podporte nás

Prečo podporiť klub Orava Otužilci?  

Rozvoj turizmu: Otužovanie v prírodnom prostredí má potenciál stať sa atraktívnou turistickou aktivitou, ktorá by mohla prilákať návštevníkov do regiónu. Finančná podpora klubu Orava Otužilci by mohla pomôcť s rozvojom tohto turistického potenciálu.

Spoločenská zodpovednosť: Podpora klubu Orava Otužilci môže byť aj súčasťou spoločenskej zodpovednosti vašej firmy alebo organizácie. Tento typ podpory je vynikajúcim spôsobom, ako ukázať, že vaša firma sa zaujíma o zdravý spôsob života a komunitu.

Podpora zdravého životného štýlu: Finančná podpora klubu Orava Otužilci by mohla pomôcť podporiť zdravý životný štýl a zlepšenie zdravia členov klubu. Táto podpora by mohla pomôcť financovať náklady na vybavenie a údržbu zimného plávania, kúpanie v prirodzených vodách, a otužovania.

Zlepšenie komunity: Podpora klubu Orava Otužilci by tiež mohla pomôcť zlepšiť komunitu v regióne. Otužovanie je skvelý spôsob, ako sa stretnúť s rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi a zdieľať spoločný záujem.

Finančná podpora klubu Orava Otužilci môže mať pozitívny vplyv na zdravie, komunitu, spoločenskú zodpovednosť a turizmus.

Naše údaje:
Telovýchovná jednota Oravan Námestovo
ORAVA OTUŽILCI – oddiel
Občianske združenie, Štefánikova 264/32, 029 01 Námestovo
IČO: 17057396 , DIČ: 2021653788

IBAN: SK7456000000004099463002
Variabilný symb
ol: 9999

Darujte nám 2% z dane

Pomôž aj ty nášmu spoločnému oddielu Orava otužilci. Daruj nám svoje 2% z daní.